November 2011

Official Trailer 2012

19. november 2011 at 10:46 | As. |  Videa
A je to tady,to nejlepší nakonec :D Večer ještě přidám těch "pár" stills :D No zpátky k traileru ;D Už jsem ho viděla za tu dobu asi 12x a furt se ho nemůžu nabažit :D Je dokonalej,ten Kapitol je úplně skvělej! :D Teda,co se týče vzhledu :D Sestříhaný to maj úžasně,no prostě se koukněte sami :D :)


Animace z traileru :)

19. november 2011 at 10:40 | As. |  grafika
Krásný animace :) Jsou vyrobeny z traileru,takže se mi ohromě líbí :D :)

Identifikační kartičky

19. november 2011 at 10:38 | As. |  Ostatní
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Mě se strašně líbí :)) Jen je škoda,že u většiny neni uvedeno jméno x/ ale to je detail :D

Jedna menší animka :)

19. november 2011 at 10:30 | As. |  grafika
imagebam.com
Mě se moc líbí :)

Poster :)

19. november 2011 at 10:29 | As. |  Posters
Úžasnej,nemyslíte? :)
imagebam.com

Vysílání před Twilight ságou

19. november 2011 at 10:28 | As. |  informace
imagebam.com
Je to tak. Trailer na Hunger Games se puští před promítáním Twilight ságou,která je od 17.listopadu v kinech :) Myslím,že je to úžasný :) Harry Potter a brzy i Twilight sága skončí a Hunger Games by je mohla nahradit. Je to výborný marketingový tah :)

"Upoutávka" :D

19. november 2011 at 10:24 | As. |  Premiere
imagebam.com

Už se těšim,až něco takovýho bude i u nás :DD Uuh,musím jít na tu půlnoční premiŕu :D

Odpočítadlo :)

5. november 2011 at 20:09 | As. |  informace
Tak tohle se jim povedlo! Odpočítadel jsem už viděla...no moc ;D Ale tohle je nejlepší a taky proto si ho sem dávám :)

Edit : Tak netušim proč mi to sem nejde dát x/ Snad to vyřešim. Pokud by se chtěl někdo kouknout ta ZDE

No páni! :D :)

5. november 2011 at 16:06 | As. |  Ostatní
Chci bydlet tam,kde mají toto! :D
imagebam.com


Halloween with Hunger Games :)

5. november 2011 at 16:04 | As. |  Ostatní
Jen tak mimo mísu. :D Vím,že je už po Halloweenu ale stejně to sem musím dát ;D V těch maskách vypadají úžasně :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mezi námi,ta dýně je senzační :D

To bude moje! :D :)

5. november 2011 at 16:00 | As. |  informace
No,koukejte co sem našla :D Na ebay už se prodávájí různé věci s Hunger Games :) Trička,přívěšky,postery.... :) No pomalu všechno,na co si vzpomeneme ;D díky bohu že tuto stránku už rozjeli i v ČR :D mě strašně zaujali dvě trička :) Modré (Síla vzdoru) a toto dole. Uh,je úplně úžasné :D Jednou bude moje ;D

imagebam.com

Dvě úžasné fotky :)

5. november 2011 at 13:29 | As. |  Ostatní
Jackie Emerson přidala na svůj twitter a facebook dvě nové fotky. Na té první je s Alexandrem Ludwigem/Cato po koncertě na počest Billa Clintona (A Decade of Difference, Hollywood Bowl). Vypadají roztomile, všiměte si výškového rozdílu..:)
imagebam.com
A druhá fotka je Jackie u plakátu na Hunger Games. Moc jí to sluší
imagebam.com

Vanity Fair: Seznamte se s mladými herci z HG

5. november 2011 at 13:13 | As. |  novinky
Moc děkuju Teddyse,která tohle všechno přeložila. Je úžasná,když tohle svede :)

ISABELLE FUHRMAN
Věk: 14
Bydliště: Atlanta, Georgia.
Její role: Clove (Kordeta), splátce z Distriktu 2 - Clove ráda zabíjí a je známá pro její dovednosti se zbraněmi, hlavně s noži.
Jako první v Hrách zabije, tím že hodí nůž do zad splátce z Distriktu 9. Katniss je mimo jiných vysoko na Clovenina seznamu.
Jak roli získala: "Zamilovala jsem se do Hunger Games hned jak jsem přečetla knihy před více jak rokem. Když bylo oznámeno, že Gary Ross bude režírovat film, napsala jsem mu dopis, jak strašně moc bych chtěla ve filmu hrát.
Původně jsem chtěla roli Katniss, ale řekli mi, že jsem na ní moc mladá. Takže jsem si myslela, že je po všem. Ale po pár týdnech mi zavolal můj manažer a řekl, že mě zvou na konkurz na roli Clove..nečekala jsem, že roli získám, takže si dokážete představit můj šok, když mi zavolali, že to mám!"
JACK QUAID
Věk: 19
Bydliště: Los Angeles, California
Jeho role: Marvel, Distrikt 1 - známý pro jeho mocný přístup a bezohlednou povahu, Marvel se specializuje na házení oštěpem. Jako splátce-kariérista, cvičil celý život, aby uspěl v těchto hrách.
Jak roli získal: "Byl jsem doma na jarních prázdninách a šel jsem na konkurz. Bylo to poprvé, co jsem si měl na konkurzu vybrat zbraň. Měl jsem na výběr mezi kuší, plastovým řeznickým nožem a holí. Vybral jsem si nůž.
JACQUELINE EMERSON
Věk: 17
Bydliště: Los Angeles, California
Její role: Foxface, District 5 - neuvěřitelně chytrá, Foxface je známá jako úžasný taktik a strategik. I když v Hunger Games nikoho nezabije, věří se, že to bylo v jejím celkovém plánu - v takovém, kde zemřela až jako před-předposlední.
Jak roli získalaa:"Před konkurzem jsem spala asi 4 hodiny. O několik týdnů později - kdy jsem neměla žádné zprávy - jsem dostala z ničeho nic telefon a měla jsem začít trénovat pro film! Byla jsem fanouškem, který byl vybrán hrát ve filmu, o kterém se mi akorát zdálo a rozhodně mě to ještě neomrzelo.
Zbytek v read more..

DAYO OKENIYI
Věk:23
Bydliště: Lagos, Nigerie
Jeho role: Thresh (Mlat), District 11 - Thresh vybočuje svou kolosální silou a je jedním z důvodů, proč Katniss přežila v aréně.
Jak roli získal: "Upřímně, jak se to přihodilo bylo vážně úžasné. Zrovna jsem byl představen svému novému manažerovi, který se rozhodl dát mi šanci a věřte nebo ne, můj první konkurz byl pro Hunger Games.
Hodně jsem dřel, připravoval se, a pak se na konkurzu neuvěřitelně snažil. ..v ten den, kdy jsem měl jít na poslední test ke Garymu mi zavolali, že test byl zrušený. Byl jsem naprosto otřesený, ale můj manažer mi řekl, že jediným důvodem, proč to bylo zrušené je, že jsem tu roli získal!"
LEVEN RAMBLIN
Věk:21
Bydliště: Houston, Texas
Její role: Glimmer, Distrikt 1 - charakterizována její touhou bojovat, Glimmer je jedním ze starších splátců a vyzařuje sex-appeal. Nakonec zemře kvůli hnízdu Jackers Tracker.
Jak roli získala: "Abych se vtělila do postavy, šla jsem do parku a skočila do bahna, trénovala jsem lukostřelbu a přinesla si na konkurz nůž - myslím, že Gary ocenil mojí snahu. Byl to jeden z nejlepších zážitků z konkurzu vůbec!"
ALEXANDER LUDWIG
Věk: 19
Bydliště: Vancouver, British Columbia
Jeho role: Cato, District 2 - Cato je hrůzostrašný oponent Peety a Katniss a nejnebezpečnější splátce her. Zemře jako poslední.
Jak roli získal:"To léto jsem cestoval s kamarády, hned jak jsem dokončil školu, takže jsem se dostal do skvělé fyzické formy. Po tomto létě jsem byl požádán, abych přišel na konkurz ke Garymu domů. Svůj text jsem četl dvakrát a oni pak zavolali a nabídli mi roli."
AMANDLA STENBERG
Věk: 13
Její role: Rue (Routa) Dictrict 11 - spojenec Katniss, s tak drobnou postavou byste nečekali, že bude tak defenzivní. Její rychlost a hbitost je její výhodou nad ostatními, a její hlavní taktikou je zůstat vysoko na stromech.
Jak roli získala:" Na svůj konkurz s Garym jsem přišla v zabláceném tričku a khaki kalhotách. V mých vlasech byly klacíčky a lístky, jako kdybych žila několik týdnů v lese.. Gary vtipkoval, že jsem přišla s vlastním týmem na vlasy a oblečení."
JOSH HUTCHERSON
Věk: 19
Bydliště: Union, Kentucky
Jeho role: Peeta Mellark, District 12 - pekařův syn, Peeta je známý pro jeho odvážnou osobnost, kreativitu, a milou povahu. Je zamilovaný do Katniss a jde do extrémů, aby zajistil její přežití.
Jak roli získal:"Na první schůzce jsem byl seznámen s autorkou Suzanne Collins , byl jsem z toho nadšený a nervózní zároveň. Četl jsem scénář a pak se o několik týdnů později vrátil na kamerové zkoušky.
Taky jsem dělal konkurz s Jen - chemie mezi námi opravdu fungovala. Pak uběhlo několik týdnů, kdy jsem o tom nesměl říct ani slovo…a pak mi zavolali. Nedošlo mi to do té chvíle, než jsem přišel první den na natáčení."
JENIFFER LAWRENCE
Věk: 21
Bydliště: Louisville, Kentucky
Její role: Katniss Everdeen, District 12 - hlavní postava a vypravěč, Katniss jde do her místo její sestry Prim, je známá pro její bojovnou povahu a talent na lukostřelbu. Po té, co zemře její otec v minovém výbuchu, se Katniss stane živitelkou rodiny. Také se nachází v milostném trojúhelníku mezi Peetou a Galem.
Jak roli získala:"Byla jsem na konkurzech, což byl strašně dlouhý proces a hodně improvizace. Pak jsem čekala asi měsíc, kdy jsem byla přesvědčena, že jsem roli nezískala - a pak mi zavolali, zatímco jsem byla v Londýně. Byla jsem zděšená. Věděla jsem, že to bude velké a to je děsivé. Volala jsem mámě. Řekla mi 'Je to scénář, který miluješ a ty to chceš odřeknout kvůli tomu, že to bude velké?'
A já to nechtěla neudělat, jen proto, že jsem se bála, tak jsem souhlasila. A jsem vážně šťastná, že jsem to udělala."
LIAM HEMSWORTH
Věk: 21
Bydliště: Malbourne, Austrálie
Jeho role: Gale Hawthorne, obyvatel Districtu 12 - pohledný Gale je kamarád Katniss a partner pro lov, a je také do ní zamilovaný. Stejně jako Katniss se Gale stará o svojí velkou rodinu bez otce, což začal dělat v 11ti letech.
Jak roli získal:"Slyšel jsem, jak byly knihy populární ale netušil jsem, jak temný a kostrbatý ten příběh je. Donutilo mě to přemýšlet a pokládat si otázky typu - Mohlo by se nám tohle doopravdy stát? Když přemýšlíte o roustoucí popularitě reality shows v TV a bláznivý předpoklad, že všechny jsou naživo, je to opravdu pro nás tak vzdálené, že si myslíme, že něco takového je nemožné? Myslím, že je to ohromující věc k zamyšlení. "Knížka o splátcích

5. november 2011 at 13:05 | As. |  novinky
Scholarstic vydalo oznámení, že vydá knížku o všech 24 splátcích - The Hunger Games Tribute Guide.
Kniha vyjde v USA 7. února!
The Hunger Games Tribute Guide je průvodce o 24 Splátcích, kteří se účastní 74. her. Čtenáři se dočtou o cestě Splátců od sklizně (reaping) až ke hrám, s tím že popisuje i momenty z Přehlídky Splátců, stanovišť v Tréninkovém centru, rozhovorů a mnoho dalšího. Kniha bude zahrnovat exkluzivní informace o přednostech a slabinách Splátců, jakou by si vybrali zbraň a jejich zážitky z Kapitolu před tím než vstoupily do Arény.
Osobně si myslím že je to úžasné,já tu knížku rozhodně chci! :D

Trailer už brzy?

5. november 2011 at 13:02 | As. |  novinky
Vypadá to, že první opravdový trailer nám brzy ukážou, protože byl dnes schválený. Získal "G rating" - to znamená že tam není moc krve. Délku by to mělo být 2 minuty a 30 vteřin! Trailery se po schválení vypouštějí cca po týdnu.
Znamená to tedy, že ho brzy uvidíme? Musíme se nechat překvapit..

Krásné animace :)

5. november 2011 at 13:00 | As. |  grafika
imagebam.comimagebam.com

zdroj: google.com

Promo fotky :)

5. november 2011 at 12:58 | As. |  Photoshoots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Dokonalé,že? :))

© 2011- ?
~ Jsem členem ~