Vanity Fair: Seznamte se s mladými herci z HG

5. november 2011 at 13:13 | As. |  novinky
Moc děkuju Teddyse,která tohle všechno přeložila. Je úžasná,když tohle svede :)

ISABELLE FUHRMAN
Věk: 14
Bydliště: Atlanta, Georgia.
Její role: Clove (Kordeta), splátce z Distriktu 2 - Clove ráda zabíjí a je známá pro její dovednosti se zbraněmi, hlavně s noži.
Jako první v Hrách zabije, tím že hodí nůž do zad splátce z Distriktu 9. Katniss je mimo jiných vysoko na Clovenina seznamu.
Jak roli získala: "Zamilovala jsem se do Hunger Games hned jak jsem přečetla knihy před více jak rokem. Když bylo oznámeno, že Gary Ross bude režírovat film, napsala jsem mu dopis, jak strašně moc bych chtěla ve filmu hrát.
Původně jsem chtěla roli Katniss, ale řekli mi, že jsem na ní moc mladá. Takže jsem si myslela, že je po všem. Ale po pár týdnech mi zavolal můj manažer a řekl, že mě zvou na konkurz na roli Clove..nečekala jsem, že roli získám, takže si dokážete představit můj šok, když mi zavolali, že to mám!"
JACK QUAID
Věk: 19
Bydliště: Los Angeles, California
Jeho role: Marvel, Distrikt 1 - známý pro jeho mocný přístup a bezohlednou povahu, Marvel se specializuje na házení oštěpem. Jako splátce-kariérista, cvičil celý život, aby uspěl v těchto hrách.
Jak roli získal: "Byl jsem doma na jarních prázdninách a šel jsem na konkurz. Bylo to poprvé, co jsem si měl na konkurzu vybrat zbraň. Měl jsem na výběr mezi kuší, plastovým řeznickým nožem a holí. Vybral jsem si nůž.
JACQUELINE EMERSON
Věk: 17
Bydliště: Los Angeles, California
Její role: Foxface, District 5 - neuvěřitelně chytrá, Foxface je známá jako úžasný taktik a strategik. I když v Hunger Games nikoho nezabije, věří se, že to bylo v jejím celkovém plánu - v takovém, kde zemřela až jako před-předposlední.
Jak roli získalaa:"Před konkurzem jsem spala asi 4 hodiny. O několik týdnů později - kdy jsem neměla žádné zprávy - jsem dostala z ničeho nic telefon a měla jsem začít trénovat pro film! Byla jsem fanouškem, který byl vybrán hrát ve filmu, o kterém se mi akorát zdálo a rozhodně mě to ještě neomrzelo.
Zbytek v read more..

DAYO OKENIYI
Věk:23
Bydliště: Lagos, Nigerie
Jeho role: Thresh (Mlat), District 11 - Thresh vybočuje svou kolosální silou a je jedním z důvodů, proč Katniss přežila v aréně.
Jak roli získal: "Upřímně, jak se to přihodilo bylo vážně úžasné. Zrovna jsem byl představen svému novému manažerovi, který se rozhodl dát mi šanci a věřte nebo ne, můj první konkurz byl pro Hunger Games.
Hodně jsem dřel, připravoval se, a pak se na konkurzu neuvěřitelně snažil. ..v ten den, kdy jsem měl jít na poslední test ke Garymu mi zavolali, že test byl zrušený. Byl jsem naprosto otřesený, ale můj manažer mi řekl, že jediným důvodem, proč to bylo zrušené je, že jsem tu roli získal!"
LEVEN RAMBLIN
Věk:21
Bydliště: Houston, Texas
Její role: Glimmer, Distrikt 1 - charakterizována její touhou bojovat, Glimmer je jedním ze starších splátců a vyzařuje sex-appeal. Nakonec zemře kvůli hnízdu Jackers Tracker.
Jak roli získala: "Abych se vtělila do postavy, šla jsem do parku a skočila do bahna, trénovala jsem lukostřelbu a přinesla si na konkurz nůž - myslím, že Gary ocenil mojí snahu. Byl to jeden z nejlepších zážitků z konkurzu vůbec!"
ALEXANDER LUDWIG
Věk: 19
Bydliště: Vancouver, British Columbia
Jeho role: Cato, District 2 - Cato je hrůzostrašný oponent Peety a Katniss a nejnebezpečnější splátce her. Zemře jako poslední.
Jak roli získal:"To léto jsem cestoval s kamarády, hned jak jsem dokončil školu, takže jsem se dostal do skvělé fyzické formy. Po tomto létě jsem byl požádán, abych přišel na konkurz ke Garymu domů. Svůj text jsem četl dvakrát a oni pak zavolali a nabídli mi roli."
AMANDLA STENBERG
Věk: 13
Její role: Rue (Routa) Dictrict 11 - spojenec Katniss, s tak drobnou postavou byste nečekali, že bude tak defenzivní. Její rychlost a hbitost je její výhodou nad ostatními, a její hlavní taktikou je zůstat vysoko na stromech.
Jak roli získala:" Na svůj konkurz s Garym jsem přišla v zabláceném tričku a khaki kalhotách. V mých vlasech byly klacíčky a lístky, jako kdybych žila několik týdnů v lese.. Gary vtipkoval, že jsem přišla s vlastním týmem na vlasy a oblečení."
JOSH HUTCHERSON
Věk: 19
Bydliště: Union, Kentucky
Jeho role: Peeta Mellark, District 12 - pekařův syn, Peeta je známý pro jeho odvážnou osobnost, kreativitu, a milou povahu. Je zamilovaný do Katniss a jde do extrémů, aby zajistil její přežití.
Jak roli získal:"Na první schůzce jsem byl seznámen s autorkou Suzanne Collins , byl jsem z toho nadšený a nervózní zároveň. Četl jsem scénář a pak se o několik týdnů později vrátil na kamerové zkoušky.
Taky jsem dělal konkurz s Jen - chemie mezi námi opravdu fungovala. Pak uběhlo několik týdnů, kdy jsem o tom nesměl říct ani slovo…a pak mi zavolali. Nedošlo mi to do té chvíle, než jsem přišel první den na natáčení."
JENIFFER LAWRENCE
Věk: 21
Bydliště: Louisville, Kentucky
Její role: Katniss Everdeen, District 12 - hlavní postava a vypravěč, Katniss jde do her místo její sestry Prim, je známá pro její bojovnou povahu a talent na lukostřelbu. Po té, co zemře její otec v minovém výbuchu, se Katniss stane živitelkou rodiny. Také se nachází v milostném trojúhelníku mezi Peetou a Galem.
Jak roli získala:"Byla jsem na konkurzech, což byl strašně dlouhý proces a hodně improvizace. Pak jsem čekala asi měsíc, kdy jsem byla přesvědčena, že jsem roli nezískala - a pak mi zavolali, zatímco jsem byla v Londýně. Byla jsem zděšená. Věděla jsem, že to bude velké a to je děsivé. Volala jsem mámě. Řekla mi 'Je to scénář, který miluješ a ty to chceš odřeknout kvůli tomu, že to bude velké?'
A já to nechtěla neudělat, jen proto, že jsem se bála, tak jsem souhlasila. A jsem vážně šťastná, že jsem to udělala."
LIAM HEMSWORTH
Věk: 21
Bydliště: Malbourne, Austrálie
Jeho role: Gale Hawthorne, obyvatel Districtu 12 - pohledný Gale je kamarád Katniss a partner pro lov, a je také do ní zamilovaný. Stejně jako Katniss se Gale stará o svojí velkou rodinu bez otce, což začal dělat v 11ti letech.
Jak roli získal:"Slyšel jsem, jak byly knihy populární ale netušil jsem, jak temný a kostrbatý ten příběh je. Donutilo mě to přemýšlet a pokládat si otázky typu - Mohlo by se nám tohle doopravdy stát? Když přemýšlíte o roustoucí popularitě reality shows v TV a bláznivý předpoklad, že všechny jsou naživo, je to opravdu pro nás tak vzdálené, že si myslíme, že něco takového je nemožné? Myslím, že je to ohromující věc k zamyšlení. "


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 KuroNeko - ♥♥SBéééčko♥♥ KuroNeko - ♥♥SBéééčko♥♥ | Web | 5. november 2011 at 16:36 | React

hmmm opravdu zajímavé :D  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© 2011- ?
~ Jsem členem ~